IX Zlot Polskich Łowców Burz – konferencja naukowa „Wyzwania i trendy we współczesnych badaniach groźnych burz w Polsce”

Fot. Mateusz Taszarek

Katedra Klimatologii Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego wraz ze Stowarzyszeniem Skywarn Polska i Parkiem Technologicznym Ekoenergia – Woda – Bezpieczeństwo serdecznie zapraszają na konferencję naukową pt. „Wyzwania i trendy we współczesnych badaniach groźnych burz w Polsce”, w ramach IX zlotu Polskich Łowców Burz. Serdecznie zapraszamy do prezentowania wyników swoich badań w formie 15-minutowych referatów. Tematyka konferencji związana jest z badaniem burz i zjawisk im towarzyszących.

Konferencja odbędzie się 18 sierpnia 2018 r. na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, przy ul. Będzińskiej 60.

Zgłoszenia udziału w konferencji, wraz z abstraktami (do 1500 znaków ze spacjami) prosimy kierować na adres: lowcyburz@gmail.com

Termin nadsyłania abstraktów: 6 sierpnia 2018 r.

Wysokość opłaty konferencyjnej dla osób chcących otrzymać materiały konferencyjne: 25 zł. Należy ją przelać do dnia 10 sierpnia 2018 r. na konto ogólne Uniwersytetu Śląskiego: 74 1050 1214 1000 0007 0000 7909. Tytuł przelewu: Burze WNoZ 2018 + imię i nazwisko uczestnika. W ramach opłaty konferencyjnej, uczestnicy otrzymają materiały konferencyjne a także prawo do uczestnictwa w przerwach kawowych i przerwie obiadowej.

Zapraszamy także wszystkich chętnych do biernego udziału w konferencji (bez opłat i bez rejestracji); ma ona charakter otwarty.

AKTUALIZACJA: Program konferencji dostępny jest TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii News, Z życia Stowarzyszenia Skywarn PL. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.