Kontakt

Przesyłaj informacje o groźnych zjawiskach atmosferycznych do nas!!!

Widzieliście coś ciekawego, groźnego, związanego z meteorologią, a szczególnie z burzami? Obserwowaliście  trąbę powietrzną lub potężne gradobicie? Macie pytania w sprawie naszej działalności, bądź jakieś ciekawe propozycje? Jeśli tak, to możecie to wszystko podesłać nam na nasz adres e-mail.

Jeśli macie jakieś ważne informacje, bądź chcielibyście się czymś z nami podzielić, uważając że warto o tym do nas napisać, przedstawiając przykładowo jakieś groźne zjawisko, które wystąpiło nad waszym miejscem zamieszkania, bądź w waszej niedalekiej okolicy, podeślijcie nam takową informację ze zdjęciem lub filmem przedstawiającym owe zdarzenie.  Dzięki temu włożycie swój wkład w rozbudowę naszej strony internetowej, pomożecie też skatalogować  dane o groźnych zjawiskach pogodowych na terenie Polski. Pamiętajcie jednak, że każde wysłane do nas zdjęcie, bądź film wiążę się z równoczesną akceptacją tego, iż Wasze materiały będą mogły zostać opublikowane na naszej stronie głównej.

 

Kontakt do nas (e-mail ogólny):

lowcyburz(at)gmail.com

 

Dane szczegółowe poszczególnych członków organizacji znajdują się na stronie EKIPA.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję, opinie na temat prowadzenia naszej działalności i krytykę. Możecie jak najbardziej  zasugerować nam zmiany, które według Was będą odpowiednie i przydadzą się nam w przyszłości.

Kontakt z rzecznikiem prasowym stowarzyszenia Piotrem Żurowskim:

rzecznik.lowcyburz(at)gmail.com

lub pod numerem telefonu: 698284782

Zastrzeżenia

Informujemy, iż Stowarzyszenie Skywarn Polska (Polscy Łowcy Burz) nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane komentarze pod artykułami za pomocą Disqusa. Za komentarze odpowiedzialni są użytkownicy Disqusa. Jednocześnie administracja Portalu Polscy Łowcy Burz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy i blokowania użytkowników Disqusa na Portalu Polscy Łowcy Burz bez podania przyczyny. Wszystkie osoby korzystające na naszej stronie z Disqusa prosimy o wzajemny szacunek.

Z poważaniem,
Administracja Portalu Polscy Łowcy Burz